متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


 همزمان با آیین استانی تجلیل از برگزیدگان هفته کتاب صورت گرفت؛ پیام معاون ویژه استاندار و فرماندار کرج به کتابداران معاون استاندار و فرماندار کرج در پیامی هفته کتاب و کتابدار را تبریک گفت. 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، معاون استاندار و فرماندار کرج در پیامی هفته کتاب و کتابدار را تبریک گفت. 

در متن پیام آمده است:

   

بسم الله الرحمن الرحیمامروزه کتاب می تواند به عنوان یک وسیله مطمئن و کار آمد در بهینه سازی فضای فرهنگی جامعه مورد استفاده قرار گیرد.
نخستین جلوۀ باشکوه چنین ارزشی را می‌توان در ابتدای برنامه‌های پیامبرعظیم‌الشأن اسلام یافت، که رسالتش را با فرمان‌ِ «خواندن» از سوی خداوند آغازمی‌کند و پی می‌گیرد.         
در همین فرهنگ مقدس است که خداوند یگانه، به قلم و حرمت آن سوگند یاد می‌کند و معجزۀ جاودانۀ آخرین سفیر الهی را یک کتاب آسمانی تشکیل می‌دهد.
اینجانب، ضمن گرامیداشت بیست و هشتمین هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار جمهوری اسلامی ایران، این مناسبت را به کتابداران ، نویسندگان، مترجمان، پدیدآورندگان و دست اندرکاران و تلاشگران عرصه اندیشه و کتاب و متولیان کتابخانه های عمومی تبریک و تهنیت عرض نموده و از همت والای اهل فکر، اندیشه و قلم که در ترویج این مسئولیت خطیر می کوشند نیز قدردانی می نمایم و امیدوارم با همت و تلاش و برنامه ریزی و سیاستگذاری همه مسئولان و علاقمندان  و اندیشه ورزان شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی در جامعه باشیم.

غفور قاسمپور
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج
و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کرج 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]