متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


همزمان با آیین استانی برگزیدگان هفته کتاب صادر شد؛  پیام تبریک بخشدار مرکزی کرج به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب همزمان با آیین استانی برگزیدگان هفته کتاب، یام تبریک بخشدار مرکزی کرج به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب صادر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جواد شاکر، بخشدار مرکزی کرج با صدور پیامی هفته کتاب را به کتابداران و کتابخوانان تبریک گقت.

در متن پیام آمده استبسمه تعالی


.
 
تأثیر عمیق کتاب در گسترش فرهنگ جامعه و سرعت بخشیدن به پیشرفت روزافزون آن، انکارناپذیر است و نمی توان توسعه و رشد همه جانبه جامعه را، بدون در نظر گرفتن مطالعه و کتاب مورد بحث و نظر قرار داد.


برای پیش گیری از مفسده های اخلاقی، رهایی از پوچ گرایی، بالابردن سطح تحصیلی نوجوانان و جوانان، و نیز پیشرفت وضعیت فرهنگی خانواده ها، باید آنان را به مطالعه هرچه بیشتر تشویق کنیم.
اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک عرض نموده  و از‌ مردم عزیز ومتولیان فرهنگی می‌خواهم تا با حمایت از فرهنگ کتابخوانی و ترویج آن کمک کنند تا کیفیت و کمیت سرانه مطالعه کتاب در جامعه افزایش یافته و شاهد همگانی شدن و فراگیری این اتفاق خوب، مثبت و مفید در میان اقشار مختلف مردم بویژه جوانان و نوجوانان عزیز باشیم.

جواد شاکر

بخشدار مرکزی کرج
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]