متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


با صدور پیامی؛ استاندار البرز فرارسیدن بیست و هشتمین دوره هفته کتاب را تبریک گفت استاندار البرز با صدور پیامی فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، عزیزاله شهبازی، استاندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی استان البرز با صدور پیامی فرارسیدن بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم


کتاب میراث معنوی و فرهنگی و چراغ راهنمای انسان ها است و شایسته است که نقش کتاب را برای تمدن سازی و کسب فضائل معنوی ارج نهاد. ملتی که مأنوس با کتاب و کتابخوانی باشد، رشد و تعالی یافته است و خادمان فرهنگ هیچگاه از نقش بی بدیل کتاب غافل نبوده‌اند. نقش کتابخانه‌ها نیز در انتقال علوم به افراد، بسیار سازنده بوده است. گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در ایامی که کرونا همه را معطوف خود کرده است جای قدردانی دارد. اکنون به برکت خون شهیدان و توصیه های خردمندانۀ رهبر فرزانۀ انقلاب با تلاشی مضاعف در عرصۀ فرهنگ پویاتر و زنده تر پیش خواهیم رفت.
 

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کتابداران عزیز و تمامی فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی، فرارسیدن هفته ی کتاب را به تمام نویسندگان، اندیشمندان، اهالی علم و قلم، اصحاب رسانه، کتابخوانان و کتاب دوستان و مردم شریف استان البرز تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوارم با برنامه ریزی، همت و تلاش تمامی مسئولان، علاقه‌مندان و اندیشه ورزان، شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و رشد و تعالی جامعه باشیم.

عزیزاله شهبازی
استاندار البرز

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]