متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


همزمان بیست و هشتمین دوره هفته کتاب صادر شد؛ پیام تبریک سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز به مناسبت هفته کتاب هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان با صدور پیامی فرا رسیدن بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به عموم کتابداران و فعالین عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان با صدور پیامی فرا رسیدن بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به عموم کتابداران و فعالین عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.


متن پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


  کتاب پایه‌ی فرهنگ ملی جوامع بشری و حلقه‌ی ارتباط عناصر فرهنگی یک جامعه است. دانش و فرهنگ از راه کتاب در حافظه‌‌ها محفوظ و ثبت می‌شود و پیشرفت‌های فرهنگی به واسطه کتاب و کتابخوانی رشد و نمو می‌یابد.

در روزگاری که شاید هجمه مطالب ریز و درشت منتشره در فضای مجازی مجالی را برای فراغت فکر نمی گذارد، کتابخوانی می‌تواند ما را از اندیشه‌های سست و غیرواقعی این فضا مصون دارد و افکار پراکنده ذهن را در مسیری هدفمند رهنمون گردد.

مطالعه، آدمی را از هویت فرهنگی و دینی خود با خبر می‌کند و راه درست زیستن را به او می‌آموزد. کتاب؛ این یار مهربان، در دوستی بی‌منت خود، همواره و در تمامی دوره‌ها و زمان‌ها توانسته است انسان را به قله‌ی فضائل و کمال رساند.

اینجانب ضمن تقدیر از فعالان عرصه‌ی کتاب و کتابخوانی بویژه همکاران سختکوش و دلسوزم در استان البرز، فرا رسیدن بیست و هشتمین دوره هفته کتاب را به همه فعالان خستگی ناپذیر و خادمان عرصه فرهنگ تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این مجالسانِ کتاب، توفیقاتِ روزافزون الهی را مسئلت می‌نمایم.


هادی آشتیانی
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]