متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه
در آستانه هفته کتاب برگزار شد؛ دومین جلسه هم‌اندیشی با مسئولین کتابخانه‌های عمومی استان در آستانه بیست و هشتمین دوره هفته کتاب دومین جلسه از سلسله جلسات هم‌اندیشی سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی با مسئولین کتابخانه‌های عمومی استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در آستانه بیست و هشتمین دوره هفته کتاب دومین جلسه از سلسله جلسات هم‌اندیشی سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی با جمعی از مسئولین کتابخانه‌های عمومی استان البرز برگزار شد.

هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان به همراه معاونین  و کارشناسان اداره‌کل از طریق اسکای‌روم در ارتباط ویدئوکنفرانسی با رئیس ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های اشتهارد و ساوجبلاغ و مسئولین کتابخانه‌های عمومی؛ امام رضا(ع)، استادمحمدی، ملاصدرا و شهیدمطهری از شهرستان اشتهارد و کتابخانه‌های عمومی آدینه، شهیدثالث، ولیعصر(عج) و الهادی از شهرستان ساوجبلاغ به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.


در این نشست که با هدف بررسی مشکلات کتابخانه‌های عمومی برگزار شد، مسئولین کتابخانه‌ها به صورت جداگانه به ارائه مسائل کتابخانه خود پرداختند و موضوعاتی پیرامون فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌ها در آستانه هفته کتاب، فضای مجازی، مشکلات عمرانی و تعمیراتی کتابخانه‌ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]