متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


با صدور پیامـی صورت گرفت؛ دعوت مدیـرکل کتابخانـه‌های عمومی استان البـرز برای حضور در راهپیمایی 22 بهمـن مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پیامی ضمن تبریک ایام الله چهل و یکمین فجر انقلاب با صدور پیامی از تمامی کتابداران، مسئولین و کارکنان اداره‌کل جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پیامی ضمن تبریک ایام الله چهل و یکمین فجر انقلاب با صدور پیامی از تمامی کتابداران، مسئولین و کارکنان اداره‌کل جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

متن پیام به این شرح است:

«بسم الله قاسم الجبّارین»

در طلیعه چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی ایران به نیابت از شهـدای آسمانـی، پای در آزمـون 22 بهمـن 98 خواهیم گذاشت تا ثابت کنیم، ما سلیمانی‌ها پای ولایت ایستاده‌ایم.

فردا، در میثاقی دوباره با آرمان‌های شهید سرباز ولایت حاج «قاسم سلیمانی» و یـاران وفـادارش، ایران یکپارچـه و یکصـدا در حماسه‌ای غرورآفرین نشان خواهد داد در حمایت و پشتیبانـی از ولایـت و انقلاب سر از پا نمی‌شناسد و تا آخرین قطره خون پای آرمان‌های رفیع امام راحل و مقام عظمای ولایـت ایسـتاده است و این ایستادگـی را در خروش اقیانوس عظیم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به رخ جهانیان خواهد کشید.

اینجانب از عموم مردم غیور و بصیر استان البرز  به ویژه همکاران همیشه در صحنه مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان دعوت می‌کنم تا با حضور خود در این راهپیمایی، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر افتخار این استان ثبت نمایند.احمدعلی هراتی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]