متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


در چهل و یکمین فجر انقلاب؛ شور و نشاط انقلابی در قاب کتابخانه عمومی بقیه‌الله(عج) روستای هیو کتابخانه عمومی بقیه‌الله(عج)، با اجرای برنامه‌های فرهنگی میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتابخونی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، کتابخانه عمومی بقیه‌الله(عج) روستای هیو با اجرای برنامه‌های فرهنگی در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، میزبان کتابخوانان بود.

روح‌الله طیبی، مسئول کتابخانه عمومی بقیه‌الله (عج) با اشاره به برپایی نمایشگاه آثار هنری یکی از هنرمندان عضو کتابخانه روستای هیو اظهار داشت: امروز این کتابخانه در تعامل شایسته با هنرمندان و اهالی فرهنگ‌دوست روستای هیو، به عنوان یک کانون و مرکز فعال فرهنگی معرفی شده‌ است و توانسته با همکاری و وفاق، نقش ویژه‌ای را در ارتقاء سطح فرهنگی روستا ایفا نماید.

 وی درادامه یکی دیگر از برنامه‌های کتابخانه به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین فجر انقلاب را برگزاری تور بازدید خردسالان مهدکودک «قاصدک»عنوان کرد و افزود: خردسالان با حضور در کتابخانه ضمن آشنایی با فعالیت‌های بخش کودک در مسابقه‌رنگ‌آمیزی با موضوع انقلاب مشارکت کردند. همچنین در حاشیه تور بازدید جمعی از دانش‌آموزان مدرسه «همایون»از کتابخانه نیز، نشست کتاب‌خوان برگزار شد که طی آن، امیررضا معدن‌دار «زنان کوچک»، نوشته: لوئیز امی الکت؛ محمد معدن‌دار «گام به گام با انقلاب»، نوشته: اکبر خلیلی؛ امیر مهدی سامانی‌پور «هشت کتاب» سروده‌ی: سهراب سپهری؛ امیرمحمد معدنی «فروپاشی رژیم شاه در ایران» نوشته: فرهاد درویش؛ رضا بیگ‌زاده «حکایت امیرارسلان نامدار» نوشته: محمدرضا شمس و امیررضا معدنی «قله‌های قدرت دو دهه پایانی دودمان پهلوی» نوشته: نورمحمد عسگری را معرفی کردند.
 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]