متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


چهل و یکمین فجر انقلاب به روایت تصویر؛ شور و نشاط انقلابی در قاب کتابخانه عمومی امام صادق(ع) نظرآباد کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شهرستان نظرآباد، در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب میزبان علاقه‌مندان به کتابخوانی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شهرستان نظرآباد با مشارکت فعال کودکان و نوجوانان، برنامه‌های متنوع فرهنگی اجرا کرد.

گلنار توری، مسئول کتابخانه عمومی امام صادق(ع) نظرآباد با اعلام این خبر گفت: این کتابخانه در چهل و یکمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی، با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی میزبان جمع کثیری از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی بود.

وی در ادامه به تبیین سایر برنامه‌های اجرایی در این دهه پرداخت و افزود: برپایی میز نمایش کتاب با موضوع انقلاب اسلامی، آموزش کاردستی ساخت گل لاله به عنوان نماد شهید و شهادت، تهیه روزنامه دیواری گروهی با محوریت دهه فجر، برگزاری نشست جمع خوانی، برگزاری تور بازدید از کتابخانه برای خردسالان مهدکودک «غنچه‌های حضرت رقیه(س)» همراه با قصه‌گویی و برنامه‌های جانبی، تور بازدید دانش آموزان مدرسه شهید ترکیان از دیگر برنامه‌های اجرایی این کتابخانه در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر بود. 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]