متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب برگزار شد؛ شور و نشاط انقلابی در کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) ساوجبلاغ به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب، کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) ساوجبلاغ سرشار از شور و نشاط انقلابی کودکان و نوجوانان کتابخوان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با چهل و یکمین طلوع فجر پیروزی ایران اسلامی، کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) ساوجبلاغ با اجرای ویژه‌برنامه‌های متنوعی با مشارکت اعضای کتابخانه و دانش‌آموزان مدرسه «راضیه» مدرسه راضیه، سرشار از شور و نشاط انقلابی بود و علاوه بر آشنایی کودکان با آرمان‌های انقلاب، لحظاتی خاطره‌انگیز را رقم زد.

سعیده عبدالملکی، مسئول کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) با بیان این مطلب اظهار داشت: آشنایی کودکان و نوجوانان با مناسبت‌های ملی و مذهبی به ویژه ایام الله دهه فجر به عنوان اصلی‌ترین جشن ملی، همواره در کتابخانه‌های عمومی مورد تاکید بوده و با استقبال خوب از سوی کتاب‌دوستان نیز همراه است. به همین منظور، کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) نیز در این ایام ویژه‌برنامه‌های متنوع و جذابی را با مشارکت اعضا و علاقه‌مندان هشتگردی برگزار کرد.

وی در ادامه با بیان برخی از فعالیت‌های کتابخانه در این ایام خاطرنشان شد: برگزاری مسابقه نقاشی، نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای با حضور دانش آموزان مدرسه راضیه، آذین بندی کتابخانه، برپایی نمایشگاه کتاب با محوریت دهه فجر، نشست جمع خوانی کتاب هدهد سفید توسط اعضاء نوجوان کتابخانه، بلند خوانی کتاب «در طلوع آزادی»، ساخت روزنامه دیواری و اجرای نمایشنامه خوانی از کتاب «کلیله و دمنه» از مهمترین برنامه‌های اجرایی در این کتابخانه بوده است.

  
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]