متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب برگزار شد؛ تور بازدید دانش‌آموزان مدرسه ثارالله از کتابخانه عمومی ابن سینا فردیس به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب، تور بازدید دانش‌آموزان مدرسه ثارالله از کتابخانه عمومی ابن سینا فردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، کتابخانه عمومی ابن سینا فردیس با اجرای برنامه‌های فرهنگی میزبان جمعی از دانش‌آموزان مدرسه متوسطه ثارالله بود.

 زهرا ساعت‌ساز، مسئول کتابخانه عمومی ابن سینا با اعلام این خبر افزود: همزمان با چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در این تور بازدید، علاوه بر معرفی بخش‌های مختلف کتابخانه برای دانش‌آموزان، یکی از کتاب‌های «کتاب‌خوان بهمن‌ماه» با عنوان «درود بر برادر ارتشی» معرفی شد و نوجوانان علاقه‌مند به صورت گروهی روزنامه‌دیواری با عنوان «فجر انقلاب» را تهیه کردند.

گفتنی است؛ تزئین و آذین‌بندی، فضاسازی مناسب برد فرهنگی کتابخانه، برپایی میز نمایش کتاب‌های موضوعی انقلاب، معرفی مسابقه کتابخوانی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر با نمایش کتاب‌ها و نصب پوستر مسابقه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی خوشنویسی و نقاشی نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی در این کتابخانه در ایام الله فجر انقلاب بود.

 


 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]