متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبهبه مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب برگزار شد؛ دیدار جمعی از بانوان مسئول شهرستان اشتهارد با جانبازان این شهرستان به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب، جمعی از بانوان مسئول شهرستان اشتهارد با برخی از جانبازان این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران رویا عظیمی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد به همراه مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان اشتهارد، نماینده اداره ورزش و جوانان و جمعی از مدیران بعنوان رابطین فرهنگی شهرستان با تعدادی از جانبازان این شهرستان دیدار کردند.

عظیمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد اظهار داشت: این دیدارها که به صورت دوره‌ای و با مشارکت فعال مسئولین شهرستانی صورت می‌گیرد در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های جانبازان گرانقدر است و امیدواریم  به همت بلند این غیورمردان بزرگ‌منش که همواره دغدغه اسلام را دارند بتوانیم در مسیر پایبندی به آرمان‌های انقلاب، تجدید بیعتی دوباره داشته باشیم.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد ضمن تجلیل از صبوری و استقامت خانواده‌های معظم جانبازان عزیز، تصریح کرد: خون شهیدان والا مقام مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است و جانبازان نیز سرمایه‌های معنوی و عزت‌آفرین جامعه ما هستند.

عظیمی افزود: امروز آسایش، آرامش و امنیت جامعه اسلامی ما به رغم همه ناامنی‌های موجود در منطقه و کشورهای همسایه، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی، از هیچ جهاد و جانبازی کوتاهی نداشته و با افتخار سینه‌شان را سپر بلای این ملت کرده‌اند.

وی در ادامه مطرح کرد: هرچه در راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان بی‌تردید مورد لطف خدا و توجه حضرت صاحب الامر (عج) نیز خواهد بود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]