فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در بازدید از کتابخانه های عمومی نظرآباد مطرح شد

افزایش خدمات دهی برای کتابخوانان از اولویت های اداره کل کتابخانه های عمومی البرز است

علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در سفر یکروزه خود به شهرستان نظرآباد افزایش خدمات دهی به کتابخوانان البرزی را از اولویت های این اداره کل دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، علی معدنی پور در سفر یکروزه خود به شهرستان نظرآباد از کتابخانه های عمومی روستایی و شهری این شهرستان به همراه رییس اداره شهرستان بازدید کرد.
در این بازدیدها نحوه خدمات رسانی به اعضا در بخش بزرگسالان، نوجوانان و کودکان، شاداب سازی محیطی و مسائل سخت افزاری و نرم افزاری کتابخانه ها در گفتگوی صمیمی با کتابداران و اعضای کتابخانه ها مورد بررسی قرار گرفت.
علی معدنی پور در گفتگو با کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: افزایش خدمات دهی و ایجاد محیط مناسب برای کتابخوانان از اولویت های اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز است و در این مسیر کتابداران طلایه دار تحقق اهداف نهاد هستند و وظیفه دشواری را در این مسیر برعهده دارند .
وی افزود: شاداب سازی محیط کتابخانه ها نیز در سالهای اخیر مورد توجه نهاد کتابخانه های عمومی است و کتابداران با توجه به تخصص های لازم در زمینه های فرهنگی و تخصصی خدمات مناسبی را به اعضای کتابخانه ها ارائه می دهند و میکوشیم این روند با سرعت و کیفیت لازم طی شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در بازدید از کتابخانه های روستایی و شهری مسائل عمرانی ، نحوه خدمات دهی، آخرین وضعیت منابع کتاب و رشد ثبت نام اعضا در بخش های کودک ، نوجوان ، بزرگسال و مرجع را مورد بررسی قرار داد و همچنین از آخرین وضعیت پروژه ساخت کتابخانه امام صادق(ع)پارک شهر نظرآباد بازدید کرد.
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : نظرآباد , کتابخانه , کتاب , روستایی
نسخه قابل چاپ