فهرست

اخبار شهرستان‌ها

امام جمعه ساوجبلاغ در دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان:

روایتگری کودکان در برنامه «حسینیه دهه نودی‌ها» یکی از برنامه های شاخص کتابخانه های عمومی در محرم امسال بود

علی معدنی‌پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با حجت الاسلام والمسلمین روح‌الله مختاری امام جمعه ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، علی معدنی‌پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با حجت الاسلام والمسلمین روح‌الله مختاری امام جمعه ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کرد. کاظم قاسمی ، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری ها و گلشن شیرمحمدی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ مدیرکل کتابخانه ها را در این دیدار همراهی کردند.َ
امام جمعه ساوجبلاغ در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بیان داشت: انتخاب مدیرکل کتابخانه های استان از دو جهت حائز اهمیت و مبارک است؛ ابتدا اینکه مدیرکل بومی استان و با شرایط استان کاملا آشنا است و دوم اینکه مراحل مختلف کاری را تجربه کرده است و به نقاط قوت و ضعف کتابخانه های عمومی استان آگاهی کامل دارد.

حجت الاسلام مختاری ضمن تقدیر از عملکرد کتابخانه‌های عمومی در شهرستان ساوجبلاغ بیان داشت: رئیس اداره کتابخانه‌های این شهرستان از روسای فعال در شهرستان است و عملکرد مثبت ایشان در سطح شهرستان مشهود است.

امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به حضور کم‌نظیر مردم ساوجبلاغ در کارهای فرهنگی گفت:با همت مردم و استفاده از ظرفیت خیرین می توان یک دستگاه کتابخانه سیار دیگر در سطح شهرستان افزود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوجبلاغ در تقدیر از ویژه برنامه حسینیه دهه نودی ها و روایتگری کودکان و نوجوانان از وقایع عاشورا، این برنامه را بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با تداوم ساخت برنامه هایی از این دست گام های موثری در حوزه کودک و نوجوان برداشته شود.

 
علی معدنی پور در این دیدار با اشاره فعایت‌های متنوع کتابخانه‌های عمومی بیان داشت: کتابخانه‌های عمومی بدون هیچ هزینه ای برای مردم با ارائه برنامه‌های فرهنگی و ترویجی در حال خدمت رسانی هستند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با اشاره تعداد روستاهای شهرستان ابراز امیدواری با استفاده از توان و ظرفیت امامجمعه شهرستان گام‌هایی اساسی در ایجاد کتابخانه در روستاهای پرجمعیت و کتابخانه های سیار در روستاهای کم جمعیت برداشته شود.

در ابتدای این دیدار گلشن شیرمحمدی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های شهرستان ارائه کرد.
كلمات كليدی : علی معدنی پور , امام جمعه ساوجبلاغ , حجت الاسلام و المسلمین روح الله مختاری , حسینیه دهه نودی ها
نسخه قابل چاپ