فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف تقویت برنامه‌های مشترک در حوزه کتاب؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز دیدار و گفتگو کرد

با هدف تقویت برنامه‌های مشترک در حوزه کتاب، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، علی معدنی‌پور مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان با سعید جابری انصاری سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان دیدار و گفتگو کرد.

علی معدنی پور در این دیدار با اشاره به برنامه های مشترک دو دستگاه در حوزه کتاب و کتابخوانی بیان داشت: هم افزایی بین دستگاه‌های فرهنگی در استان ضمن جلوگیری از انجام کارهای موازی باعث ارتقای برنامه های فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی می شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با تاکید بر لزوم افزایش تعاملات دستگاه های فرهنگی ابراز امیدواری کرد جلسات مدیران دستگاه‌های هم خانواده  وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی گام اساسی در این خصوص خواهد بود.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل کتابخانه‌های عمومی بیان داشت: این اداره کل آمادگی دارد همکاری کامل با مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان در تمامی زمینه‌های مشترک داشته باشد.

جابری انصاری با اشاره به تاکید وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم تعامل و همراهی ادارات کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها ابراز امیدواری کرد در استان شاهد هم افزایی، هماهنگی و تعامل بیش از پیش دو دستگاه فرهنگی در استان باشیم.   
 
نسخه قابل چاپ