فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف حمایت از کودکان آسیب پذیر و محروم؛

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در کتابخانه عمومی شهید مطهری اشتهارد برگزار شد

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان با هدف حمایت از کودکان آسیب پذیر و محروم در کتابخانه عمومی شهید مطهری اشتهارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری اشتهارد و با حضور رییس اداره بهزیستی شهرستان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، خیرین و جمعی از کودکان کار و مناطق آسیب پذیر اجتماعی شهرستان اشتهارد مراسم  عزاداری سرور و سالار شهیدان در کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شد.

امین نجف پور در این مراسم ضمن  تسلین ایام سوگواری  امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان بیان داشت: کودکان نخستین حلقه آسیب پذیر در جامعه هستند.حمایت از کودکان آسیب پذیر و محروم وظیفه ای همگانی است. کتابخانه‌های عمومی یکی از مراکزی هستند که همواتره پذیرای این کودکان هستند و با ارائه خدمات مختلف فرهنگی تلاش می کنند تا به بخشی از نیازهای این گروه ویژه از مخاطبین جامه عمل بپوشانند.

لازم به ذکر است،قصه گویی توسط  اکرم رحمانی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری،  شعر خوانی توسط نجار، آموزگار مدرسه صلح و آرامش  و همچنین سخنرانی بهروزی رئیس محترم اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد از جمله برنامه هایی بود که در این  مراسم اجرا شد.

در پایان از تلاش و زحمات فرج اللهی و صفوی از خیرین ؛ انصاری، عضو انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد و فائزی، نجار  و نورعلی تقدیر شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ