فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در ادامه دیدارها با ائمه جمعه استان؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با امام جمعه شهرستان نظرآباد دیدار و گفتگو کرد

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد موسوی، امام جمعه شهرستان نظرآباد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان البرز، علی معدنی‌پور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در ادامه دیدارهای خود با ائمه جمعه استان با حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد موسوی ، امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

علی معدنی‌پور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین موسوی، امام جمعه شهرستان نظرآباد با معرفی دومین دوسالانه قصه گویی گفت: این جشنواره با عنوان «نهال امید» با شعار «قصه خوب؛ نسل خوب» و با هدف ترویج قصه‌گویی، شناسایی و تشویق و بهره مندی از توانمندی های شبکه کتابخانه های عمومی، کتابداران و اعضا، در دو بخش قصه گویی صحنه‌ای و قصه گویی دیجیتال برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانههای عمومی افزود: در این دوسالانه موضوعاتی چون «مسائل روز جامعه»، «موضوعات آزاد»، «سبک زندگی ایرانی اسلامی»، «شعار سال؛ تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» به عنوان موضوعات محوری درنظر گرفته شده است. ضمن اینکه تمامی محورهای فوق با رویکرد انگیزشی، امیدآفرینی، هویت بخشی و توجه به معنویت و اخلاق تعیین شده است.

علی معدنی‌پور در ادامه با اشاره به پروژه‌های در حال ساخت در شهرستان نظرآباد ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک و با بهره‌برداری از این سه کتابخانه و افزایش زیربنای کتابخانه‌ها بتوانیم خدمات گسترده تری به مردم شریف نظرآباد ارائه نماییم.

در این دیدار امام جمعه شهرستان ضمن تقدیر از رویکرد سازنده مدیریت جدید کتابخانه‌های عمومی استان ابراز امیدواری کرد در مدیریت جدید در کنار توجه به توسعه فیزیکی کتابخانه‌های عمومی به مسائل فرهنگی و زیربنایی به ویژه ترویج کتاب و کتابخوانی نیز توجه جدی‌تری شود.

در انتهای جلسه ابوالفضل آزادفلاح رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه‌های شهرستان پرداخت.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ