فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی ؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با امام جمعه شهرستان اشتهارد دیدار کرد

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با حجت الاسلام داودی، امام جمعه شهرستان اشتهارد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان البرز، علی معدنی پور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به منظور بررسی وضعیت کتابخانه های شهرستان با حجت‌الاسلام داودی، امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
علی معدنی‌پور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در دیدار با حجت الاسلام داودی، امام جمعه شهرستان اشتهارد گفت: شهرستان اشتهارد  به لحاظ شاخص های کتابخانه ای و فعالیت های فرهنگی و ترویجی وضعیت مطلوبی در استان دارد که نشان دهنده اقبال و استقبال مردم شهرستان به ویژه کودکان و نوجوانان از کتابخانه های عمومی است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ضمن تاکید بر پیگیری راه‌اندازی کتابخانه سیار در سطح شهرستان ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولین شهرستان به ویژه امام جمعه محترم در آینده نزدیک شاهد افزایش فضای زیربنایی شهرستان باشیم.

در این دیدار امام جمعه شهرستان با اشاره به کمبود کتابخانه روستایی و سیار در شهرستان و لزوم بهره مندی روستاها و مناطق کم برخوردار از فضاهای فرهنگی و کتابخانه ای خواستار توجه بیشتر به این مناطق شد و ابراز امیدواری کرد در دوره جدید مدیریت کتابخانه های عمومی استان،راه اندازی فضاهای فرهنگی و کتابخانه ای در شهرستان با جدیت بیشتری دنبال شود.

در ادامه امین نجف پور، رئیس  اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان ارائه کرد.

 
نسخه قابل چاپ