فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان؛

نخستین جلسه مشترک انجمن های شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد

با حضور فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان، نخستین جلسه مشترک انجمن های شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز نخستین جلسه مشترک انجمن های شهرستان ساوجبلاغ با حضور محمدرضا البرزی، فرماندار شهرستان ساوجبلاغ؛ کیوان کاظم، بخشدار مرکزی؛ کاظم قاسمی، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌ها؛ علیرضا فلاح‌پور، بخشدار چندار؛ گلشن شیرمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن‌ها در سالن جلسات فرمانداری ساوجبلاغ برگزار شد.

محمدرضا البرزی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ ضمن گرامیداشت دهه کرامت و امامت و فرارسیدن میلاد امام رضا (ع) بر برگزاری به موقع انجمن‌های شهرستان و بخش‌ها و شهرهای تابعه تاکید کرد و بیان داشت: یکی از نیازهای شهرستان در حوزه کتابخانه‌های عمومی راه‌اندازی کتابخانه کودک و نوجوان است که ضروری است با همکاری دستگاه‌های عضو این امر محقق شود. 

رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اظهار داشت: با همکاری‌ دستگاهایی اجرایی به خصوص شهرداری‌ها تمهیدی اندیشیده شود که کتابداران و اعضای برتر کتابخانه‌های عمومی نیز بتوانند از امکانات ورزشی موجود استفاده کنند.
کاظم قاسمی ، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل نیز در این جلسه ضمن معرفی فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی کتابخانه‌های عمومی  در خصوص برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی با سایر دستگاه‌های اعلام آمادگی نمود.

گلشن شیرمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی سطح شهرستان در سال گذشته ارائه داد و از دستگاهایی که بیشترین همکاری را در برگزاری برنامه‌های فرهنگی به ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی با کتابخانه‌های عمومی داشتند تشکر و قدردانی کرد 

 
گفتنی است در پایان این جلسه از یکی  از برگزیدگان کشوری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی تقدیر شد.
كلمات كليدی : انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ساوجبلاغ , محجمدرضا البرزی
نسخه قابل چاپ