فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور اعضای حقوقی و حقیقی؛

جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس و بخش مشکین‌دشت برگزار شد

با حضور اعضای حقوقی و حقیقی، جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس و بخش مشکین‌دشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جلسه مشترک انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس و بخش مشکین دشت با حضور وحید اکبری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس؛ ملیحه اکبری، رئیس شورای اسلامی فردیس؛ کریمی پور، رئیس شورای اسلامی مشکین دشت؛ میثم شیخ حسنی، رئیس اداره امور همکاری ها؛ محمدرضا آقااحمدی، کارشناس امور انجمن های اداره‌کل کتابخانه‌‌های عمومی استان و سیدعباس طباطبایی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و سایر اعضای حقوقی و حقیقی انجمن‌ها برگزار شد.

در این جلسه که در محل فرمانداری فردیس برگزار شد، وحید اکبری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بر ضرورت توجه همگانی به حوزه فرهنگ به ویژه توسعه سرانه کتابخانه‌ها تاکید کرد و گفت: تقاضا داریم مجموعه مدیریت شهری به عنوان متولی شهر در خصوص توسعه سرانه کتابخانه‌ها کمک کند. همچنین باید از ظرفیت‌های موجود به ویژه کمک خیرین برای توسعه سرانه کتابخانه‌ها استفاده شود.

وی افزود: شهرداری فردیس یک دستگاه اتوبوس را برای تجهیز و راه اندازی کتابخانه سیار در اختیار اداره کل کتابخانه‌ها قرار دهد. شهرداری مشکین دشت هم در صورت امکان یک خودروی ون به کتابخانه سیار اختصاص دهد.

سید عباس طباطبائی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس نیز در این جلسه  با اشاره به کمبود کتابخانه در شهرستان و عدم دسترسی بیشتر مناطق حاشیه‌‍ای و پرجمعیت به کتابخانه،  برلزوم راه اندازی کتابخانه سیار در شهرستان با کمک شهرداری‌ها تاکید کرد.


 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ