فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در دیدار با فرماندار جدید اشتهارد مطرح شد؛

هم‌افزایی دستگاه‌های فرهنگی موجب ارتقا سطح فرهنگ عمومی شهرستان خواهد شد

امین نجف‌پور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی با رئیس جدید انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، امین نجف‌پور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان به همراه رضا رنجبرکهن، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراهیم کردلو، فرماندار جدید اشتهارد دیدار و گفتگو  کرد.

در این جلسه ابراهیم کردلو فرماندار شهرستان اشتهارد ضمن تاکید بر لزوم گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ترویج کتاب و کتاب‌خوانی در سطح شهرستان، خواستار برگزاری منظم جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی در راستای ارتقای شاخص ‌ها و سرانه های کتاب و کتاب‌خوانی شد.

وی در ادامه با اشاره به لزوم هم‌افزایی شایسته دستگاه‌های متولی حوزه فرهنگ به ویژه ادارات کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد  اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه تامین به موقع اعتبارات به موقع در پیشبرد اهداف هر سازمانی اثرگذار خواهد بود، بر لزوم واریز به موقع سهم نیم درصد کتابخانه‌های عمومی از سوی شهرداری‌ تاکید کرد.

در این دیدار امین نجف پور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید این شهرستان بیان داشت: امیدواریم با توجه به دیدگاه تعاملی و فرهنگی فرماندار محترم شاهد رویدادهای خوب فرهنگی به ویژه در حوزه کتابخانه‌ها این شهرستان بوده و مسائل و مشکلات موجود در این حوزه با حضور رئیس جدید انجمن کتابخانه‌های عمومی مرتفع گردد.

 
كلمات كليدی : فرماندار اشتهارد , کتاب و کتابخوانی , رئیس اداره کتابخانه های عمومی اشتهارد
نسخه قابل چاپ