فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت پذیرفت؛

تقدیر فرماندار شهرستان ساوجبلاغ از زحمات مروجان فرهنگ کتابخوانی

مهدی مهرور با صدور پیامی ضمن از زحمات مروجان فرهنگ کتابخوانی، فرارسیدن بیست و نهمین دوره هفته کتاب را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، مهدی مهرور با صدور پیامی ضمن از زحمات مروجان فرهنگ کتابخوانی، فرارسیدن بیست و نهمین دوره هفته کتاب را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
   کتاب، دربردارنده‌ی اندیشه‌های نخبگان ملت‌ها، امانت‌دار عقلانیت و خردورزی و حاصل تدبر و تجربه‌های اهل علم و معرفت است و دستیابی به گنجینه گران‌بهای علوم، پیشرفت های علمی و فرهنگی و گذر از مرزهای دانش و آگاهی جز در سایه‌ی همت، تلاش و خدمات کتابداران متعهد، صبور و پرتلاش میسر نمی‌گردد.
هفته‌ی کتاب و روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار فرصت مناسبی است که از فعالیت‌های مدیران محترم کتابخانه‌های عمومی، تلاش‌های بی‌دریغ کتابداران و مسئولان و متولیان این حوزه که همواره راهنمای جامعه به‌سوی آگاهی و دانایی بوده‌اند، تجلیل و قدردانی شود.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته‌ی کتاب و روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و نیز یاد و خاطره‌ی علامه طباطبایی (ره) مفسر بزرگ قرآن، این مناسبت را به همه نویسندگان، پدیدآورندگان، مترجمان و به‌ویژه کتابداران و کتاب‌خوانان فرهیخته‌ی شهرستان ساوجبلاغ تبریک و تهنیت عرض می کنم.
امیدوارم با بهره‌مندی از تعالیم قرآن کریم به‌عنوان کلام آسمانی و کتابی الهی در مسیر دانش‌اندوزی و علم‌آموزی گام برداریم و فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را برای رهنمون شدن انسان به‌سوی نور و روشنایی گسترش دهیم.
مهدی مهرور
فرماندارشهرستان ساوجبلاغ
كلمات كليدی : پیام تبریک , فرماندار شهرستان ساوجبلاغ , مهدی مهرور
نسخه قابل چاپ