فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ایجاد شوق کتابخوانی برگزار شد؛

نشست کتابخوان ویژه‌ی مددجویان کانون اصلاح و تربیت

نشست کتابخوان ویژه‌ی مددجویان کانون اصلاح و تربیت با هدف انس بیش از پیش مددجویان با کتاب در حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی ندامتگاه با حضور جمعی از مددجویان کانون اصلاح و تربیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با هدف ایجاد شوق کتابخوانی و انس بیش از پیش مددجویان با کتاب، نشست کتابخوان ویژه‌ی مددجویان کانون اصلاح و تربیت در حسینیه شهید حاج قاسم سلیمانی ندامتگاه با حضور جمعی از مددجویان کانون اصلاح و تربیت برگزار شد.

در ابتدای این نشست شش نفر از مددجویان کتاب‌های خوانده شده‌ی خود را در موضوعات دفاع مقدس، ادبی، اجتماعی، مذهبی و داستان‌های نوجوانان معرفی و به اشتراک گذاشتند.


در ادامه این نشست سیدعباس طباطبایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس با اشاره به نقش مطالعه در ارتقاء سطح دانش و آگاهی عموم مردم، به تاثیر کتاب در توسعه‌ی اندیشه‌ی بشری اشاره داشت و افزود: شما نوجوانان عزیز باید از لحظه لحظه ی زندگی خود برای کسب علم استفاده کنید. همه ی تلاش ما به عنوان متولیان امر کتاب و کتابخوانی و همچنین مسئولان ندامتگاه بر این است که شما با کتاب‌های خوب آشنا شوید.


احمد معتقد، رئیس ندامتگاه فردیس نیز در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات مجموعه‌ی کتابخانه‌های شهرستان فردیس در تعامل با ندامتگاه گفت: به لطف الهی و حمایت‌های آن مجموعه، تلاش شده تاکنون با به روز کردن کتابخانه‌ی ندامتگاه، مددجویان نیز همچون دیگر شهروندان از فرصت برابر مطالعاتی برخوردار گردند.

در پایان با اهدای لوحه تقدیر و هدیهای از شش معرفی کننده کتاب تجلیل بعمل آمد
.
نسخه قابل چاپ