فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی مسائل کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ صورت پذیرفت؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ با نماینده مجلس

با هدف بررسی مسائل کتابخانه‌های عمومی در ساوجبلاغ، گلشن شیرمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با علی حدادی، نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با هدف بررسی مسائل کتابخانه‌های عمومی  ساوجبلاغ، گلشن شیرمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با علی حدادی، نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، دیدار و گفتگو کرد.

علی حدادی، نماینده مجلس در این دیدار با اشاره به جایگاه کتابخانه‌های عمومی در ارتقاء سطح فرهنگی مناطق مختلف به ویژه در مناطق روستایی و کمتر برخوردار افزود: باید تلاش کرد در راستای عدالت فرهنگی و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، دسترسی عموم مردم جامعه به کتاب، تسهیل گردد.

وی در با تاکید بر اجرای برنامه‌های فرهنگی کارآمد و هدفمند افزود: کتابخانه‌های عمومی بهترین امکان برای دسترسی همه مردم به انواع منابع مطالعاتی هستند و با افزایش دانایی و آگاهی می‌توانند سهم بسزایی در بهبود کیفیت زندگی شهروندان داشته‌ باشند.


گلشن شیرمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از وضعیت فعالیت و عملکرد کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ به طرح موضوعات مختلفی از جمله جذب اعتبارات مالی، سهمیه ویژه کتاب، ساخت کتابخانه در مناطق و محلات دارای ظرفیت، تجهیز کتابخانه ها و ... پرداخت و حمایت و همراهی مسئولین شهرستان را در راستای پیشبرد بهتر اهداف سازمان، مفید و اثرگذار برشمرد.

 
نسخه قابل چاپ