منو

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

تازه‌ترين اخبار

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی تنکمان صورت پذیرفت؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های نظرآباد با مسئولین تنکمان

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی تنکمان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نظرآباد با مسئولین تنکمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با هدف بررسی روند عملیات ساخت کتابخانه عمومی تنکمان و وضعیت کتابخانه‌های عمومی فعال این بخش، ابوالفضل آزادفلاح، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نظرآباد در دیدارهای جداگانه‌ای با رسول شاه‌کرمی، شهردار تنکمان، احسان محمدزاده، بخشدار و  جمعی از اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار و گفتگو کرد.

 

ابوالفضل آزادفلاح در دیدار با شهردار تنکمان ضمن تقدیر از همراهی شهرداری تنکمان خواستار اهتمام مضاعف جهت تکمیل و راه‌اندازی کتابخانه عمومی تنکمان شد.
وی همچنین در دیدار جداگانه با احسان محمدزاده، بخشدار تنکمان نیز به موضوع ‌کتابخانه‌های عمومی این بخش پرداخت که طی آن، بخشداری، جهت تامین منابع مورد نیاز کتابخانه‌های عمومی تنکمان (امام حسن(ع)- اندیشه و شهید کشن روستا) قول مساعد داد.


 

در این دیدار، بخشدار و اعضای شورای اسلامی بخش تنکمان به همراه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نظرآباد از کتابخانه عمومی اندیشه بازدید کردند و از نزدیک با روند فعالیت‌های کتابخانه‌ای آشنا شدند.


 

گفتنی است در این بازدید، از فاطمه روستایی، مسئول کتابخانه عمومی اندیشه نیز تقدیر شد.