منو

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

تازه‌ترين اخبار

با حضور سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان؛

روسای ستادی ادارات مالی و اداری اداره‌کل معارفه شدند

مراسم معارفه روسای ستادی ادارات مالی و اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز با حضور سرپرست اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، مراسم معارفه روسای ستادی ادارات مالی و اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با حضور هادی آشتیانی، سرپرست ادارهکل کتابخانه‌های عمومی استان، معاونین و حراست برگزار و طی آن، سیدحسین مدنی به عنوان رئیس جدید اداره مالی و لیلا علی‌نژاد به عنوان رئیس امور اداری  منصوب شد.

هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های سینا عزیزی، رئیس سابق اداره مالی بیان داشت: «خدمت» بسط و گستره زیادی دارد و باید با گذشت، صبوری و مدارا همراه باشد. انگیزه اصلی در خدمت، گره‌گشایی است که در هر شرایطی باید جزو اولویت‌ها باشد.


وی با تاکید برهمدلی و همکاری حوزه اداری و مالی و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود افزود: تلاش حوزه‌های اداری و مالی باید در ارتقاء کیفی خدمات و بهبود سطح رفاه همکاران باشد و در این مسیر نباید از مشکلات و مسائلی که همکاران ارجمند با آن درگیر هستند غافل شد.

آشتیانی در ادامه افزود: تسریع در روند کاری و کاهش بروکراسی اداری و نظارت و کنترل دقیق نسبت به اجرای درست مقررات قطعا به نفع همگان بوده و موجب نظم‌دهی امور خواهد شد.


سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز خاطر نشان کرد: مجموعه مالی و اداری به عبارتی قلب تپنده هر سازمانی به شمار می رود که
  همواره کوشیده است تا ماموریت اصلی خود که ساماندهی مسایل مالی و اداری با تکیه بر قوانین و آییـن نامـــــه ها می باشد را محقق کند.


در پایان مراسم، با اهدای لوح سپاس از زحمات سینا عزیزی تقدیر و حکم جدید لیلا علی نژاد و سیدحسین مدنی اعطاء شد.

 
عكس های مرتبط :