فهرست

اخبار برگزيده

با حضور سرپرست کتابخانه های عمومی ؛

پنجاه و دومین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد

پنجاه ودومین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور هادی آشتیانی سرپرست این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، پنجاه ودومین جلسه شورای اداری این اداره کل با حضور هادی آشتیانی سرپرست اداره کل، معاونین، روسای ستادی و ادارات شهرستانی و کارشناسان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در کتابخانه عمومی شهیدان نصیری کرج برگزار شد.

 

هادی آشتیانی سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در این جلسه با اشاره به فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار پرافتخار اسلام و جبهه مقاومت، سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی مصداق بارز سخن مولا امیرالمومنین علیه‌السلام است که فرمودند: «من کان لله، کان الله له؛ هر که برای خدا باشد خدا برای اوست». شاخصه ویژه ایشان، اخلاص و انجام کار برای خدا بود که همه باید این شهید عزیز را الگوی خود قرار داده و اخلاص و کار برای خدا را سرلوحه زندگی خویش کنیم. شخصیت والای سردار سلیمانی تا همین سال‌های اخیر بیشتر در وجه نظامی برای عموم مردم شناخته شده بود. اما اینک تلاش جهت برقراری ارتباط بین شیعیان، ایجاد وحدت در جبهه مقاومت، شجاعت، پشتکار، تلاش، ایثار و از خودگذشتگی این قهرمان ملی برای همیشه در ذهن تاریخی این مرز و بوم ثبت شده و تا ابد مانا خواهد ماند.


وی در ادامه با بیان اینکه نهاد وارد فصل جدیدی از فعالیت و کار شده است اظهار داشت: همه شاهد تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر جناب آقای مختارپور در راستای بهبود شرایط رفاهی و کاری کتابداران بوده‌ایم که صمیمانه قدردان آن هستیم و امیدواریم با همراهی همه همکاران و کتابداران محترم در ادامه این مسیر، شاهد تحولات خوبی باشیم.

آشتیانی با تشریح موضوعات مطرح شده در حوزه اداری و مالی تاکید کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، رفع برخی مشکلات موجود همچون کمبود نیروی انسانی و محدودیت‌های مالی در اولویت کاری مجموعه استان است که تاکنون نیز برخی از آن‌ها محقق شده و با همه توان برای حل آن تلاش خواهیم نمود.

گفتنی است طبق روال جلسات پیشین شورای اداری، در این جلسه نیز كتاب "تخته سياه هم خانه مي خواهد" توسط میثم شيخ حسني رييس اداره همكاري‌های این اداره کل معرفی و به اشتراک گذاشته شد.


در خاتمه این مراسم نیز ضمن تقدیر از زحمات رباب محمدی منفرد کارشناس مسئول روابط عمومی سابق این اداره‌ کل، اسماعیل بابایی به عنوان سرپرست جدید این حوزه معرفی و همچنین از تلاش های سید رسول پیره کارشناس سابق منابع اداره کل قدردانی به عمل آمد.

 
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : شورای اداری , کتابخانه های عمومی استان البرز , سالگرد شهید سلیمانی