جمعه 14 تیرماه برگزار خواهد شد؛ بررسی چالش‌های کتاب و کتابخوانی نسل امروز در تلویزیون شبکه پنج سیما جمعه ۱۴ تیرماه با برنامه «نسل امروز» میزبان رحیم مخدومی، مهدی رمضانی و علیرضا مختارپور با موضوع آسیب‌شناسی مسائل کتاب و کتابخوانی در جامعه امروز خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، برنامه تلویزیونی نسل امروز جمعه ۱۴ تیرماه به آسیب شناسی کتاب و کتابخوانی می پردازد.

رحیم مخدومی نویسنده و پژوهشگر، مهدی رمضانی معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روز جمعه ۱۴ تیرماه مهمان این هفته برنامه تلویزیونی «نسل امروز» هستند. این برنامه از ساعت ۱۰:۲۰ از شبکه ۵ سیما با عنوان «کتاب می خوانیم؟» پخش خواهد شد و نگاهی آسیب شناسانه به مسائل کتاب و کتابخوانی در جامعه امروز خواهد داشت.

گفتنی است برنامه تلویزیونی نسل امروز، جمعه‌ها ساعت ١٠:٢٠ از شبکه ٥ سیما پخش خواهد شد، همچنین بازپخش این برنامه نیز ساعت ۰:۴۰ بامداد دوشنبه به روی آنتن می‌رود. تهیه کننده برنامه نسل امروز مریم فیروزی و اجرا و سردبیری آن نیز بر عهده امیرابراهیم رسولی است.

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]