در آخرین روز از  هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛ دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد همزمان با هفته دفاع مقدس در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با اخرین روز هفته دفاع مقدس و به مناسبت تبریک این ایام پرافتخار و ماندگار، رویا عظیمی، رئیس اداره کتابخانه ‌های عمومی شهرستان اشتهارد در اداره بنیاد شهید این شهرستان حضور یافت.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد در این دیدار، ضمن تبریک هفته پرافتخار دفاع مقدس، گزارشی مختصر از فعالیت‌ها و برنامه‌های کتابخانه‌های اشتهارد به مناسبت گرامیداشت این ایام  ارائه داد و گفت: امروز کتابخانه‌های عمومی ظرفیت بسیار خوبی را برای ایجاد پیوند نسل جدید با آرمان‌های ملی و دینی دارند چراکه کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی در خلال حضورشان در کتابخانه در برنامه‌های متنوع فرهنگی نیز مشارکتی فعال دارند.

عظیمی در ادامه با بیان این نکته که هر کدام از ما به نسبت جایگاه و پتانسیلی که داریم موظفیم در بیان آرمان‌ها و ارزش‌های امام(ره) و شهدای عزیزمان همه توانمان را بکار گیریم، خواستار افزایش تعاملات و همکاری بیش از پیش دو مجموعه در راستای جذب حداکثری اعضا، برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان با موضوع شهدا و دیگر برنامه‌های فرهنگی مشترک با موضع فرهنگ ایثار و شهادت شد.

 فرجی، رئیس  بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اشتهارد نیز در این دیدار ضمن تبریک ویژه این ایام به رویا عظیمی که خود از  فرزندان شهدای دفاع مقدس می باشد اظهار داشت: دفاع مقدس، آزمونی بزرگ بود؛ آزمونی همراه با صدها تجربه و هزاران کشف و شهود که هرگز نمی توانست در فضای روزمره زندگی به دست آید.
وی ادامه داد:
 یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است. در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتی‌ها و ایثارگری‌های خود، آیین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی همه جریان ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده است.

 [PageVisit]