با هدف هم افزایی سازمانی تشکیل شد؛ نشست هم اندیشی دستگاه‌های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان نشست هم‌اندیشی دستگاه‌های هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان البرز به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، نشست هم‌اندیشی دستگاه‌های هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان البرز به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.

در  این جلسه که  احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی، ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، عباس دمیرچی، مدیرکل حج و زیارت استان، حجت الاسلام والمسلمین علی دشتکی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه و اکبر بهاروند، مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور داشتند زمینه‌های مشترک همکاری در راستای توسعه کمی و کیفی برنامه‌های فرهنگی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در ادامه نشست و در راستای هم‌افزایی بیشتر و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک مجموعه‌ها در پیشبرد اهداف کلی توسعه استان، مدیران ضمن ارائه گزارشی از مسائل و فعالیت‌های دستگاه مربوطه به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

 [PageVisit]