همزمان با ماه محرم و هفته دفاع مقدس برگزار شد؛ حیات حسینی و صراط خمینی کتابخانه عمومی اندیشه شهرستان نظرآباد با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی همراه با اعضای کتابخانه، ایام ماه محرم و هفته دفاع مقدس را پاسداشت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، کتابخانه عمومی اندیشه همزمان با ماه محرم و هفته دفاع مقدس، ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی اجرا کرد.

فاطمه روستایی، مسئول کتابخانه عمومی اندیشه در این باره گفت: امروزه اجرای فعالیت‌های فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی جایگاه ویژه‌ای بین اعضا دارد و با استقبال شایسته‌ای نیز روبروست.

روستایی ادامه داد: حضور فعال کودکان و نوجوانان در برنامه‌های کتابخانه‌ای در حقیقت موجب تقویت رابطه اعضا با کتابخانه‌هاست و کمک شایانی به ترغیب کتابخوانی در بین اعضا دارد.

مسئول کتابخانه عمومی اندیشه تصریح کرد: این کتابخانه همواره تلاش داشته در مناسبت‌های مختلف با اجرای ویژه برنامه‌هایی در راستای آشنایی اعضا با مفاهیم و ارزش‌های دینی و انقلابی قدم بردارد، به همین منظور و همزمان با ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز برنامه‌های متعددی را با عنوان «حیات حسینی و صراط خمینی» اجرا کرده است که بخشی از این فعالیت‌ها به شرح ذیل می باشد:
 

  • برپایی نمایشگاه کتاب از عناوین عاشورایی

  • ساخت ماکت تابلوی نقاشی «عصر عاشورا» با همکاری اعضای کودک و نوجوان و نمایش آن در کتابخانه

  • اجرای نمایش «خرابه شام» برگرفته از کتاب «رهگذر عشق (مجالس تعزیه)» توسط اعضای کودک و نوجوان کتابخانه
  • برگزاری مسابقه نقاشی واقعه عاشورا با حضور اعضای کودک و نوجوان


 

  • برپایی نمایشگاه کتاب بمناسبت هفته دفاع مقدس


 

  • برگزاری کلاس آموزش کاردستی گل لاله بمناسبت هفته دفاع مقدس
 [PageVisit]