متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


در کتابخانه عمومی اندیشه نظرآباد برگزار شد؛ اعلام انزجار سربازان ولایی سردار آسمانی از آمریکا همزمان با مراسم تشییع پیکر شهدای آسمانی، اعضای کتابخانه عمومی اندیشه، از اقدام تروریستی آمریکا اعلام انزجار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، کتابخانه عمومی اندیشه روستای محمدآباد - دولت آباد شهرستان نظرآباد همزمان با مراسم تشییع پیکر شهدای والامقام در تهران، انزجار اعضای این کتابخانه را از ترور وحشیانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهانش به نمایش گذاشت.
روستایی، مسئول کتابخانه اندیشه در این باره گفت: حضور در مراسم تشییع پیکر شهدای آسمانی به ویژه سپهبد حاج قاسم سلیمانی آرزوی همه ما بود که بنابر شرایطی امکان حضور مهیا نشد، بنابراین با مشارکت فعال و مشتاقانه اعضا تصمیم گرفتیم در فضای کتابخانه با اجرای برنامه‌ای، با قافله عاشقان و علاقه‌مندان این سردار همراه باشیم.

وی در ادامه افزود: کودکان عضو کتابخانه عمومی اندیشه، اگرچه نتوانستند در مراسم تشییع پیکر سردار دل‌ها حضور یابند اما امروز با شعار مرگ بر آمریکا، اعلام کردند: "ما سربازان ولایتیم و برای تحقق آرمان سپهبد حاج قاسم سلیمانی تا آخر ایستاده ایم".
 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]