متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز عنوان کرد: تعامل، هم‌فکری و هم‌افزایی، رمز موفقیت کتابخانه‌ها است مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در جلسه شورای اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان، عنوان کرد: با تعامل، هم فکری و هم‌افزایی بین مجموعه‌ای، افق بسیار روشنی برای آینده کتابخانه‌های عمومی البرز قابل پیش‌بینی است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جلسه شورای اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با حضور احمدعلی، هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ معاونین مدیرکل؛ روئسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاونین مدیرکل، روئسای ادارات و کارشناسان ستادی به ارائه گزارشی در مورد اجرای مصوبات جلسه قبل و برنامه‌های آتی حوزه کاری مربوطه پرداختند.

در ادامه احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در جمع‌بندی مطالب، ضمن تقدیر از تلاش کتابداران و کارکنان اداره‌کل در برگزاری باشکوه هفته کتاب، اظهار داشت: باید جلسات لازم در خصوص بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه‌های هفته کتاب، جهت بهبود فعالیت‌های سال آتی  برگزار شود.

وی کتابداران و کارکنان اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز را جمعی از نخبگان و متخصصان متعهد، با تجربه و خلاق دانست و افزود: قطعاً با هم فکری و هم‌افزایی بین مجموعه‌ای، افق بسیار روشنی برای آینده کتابخانه‌های عمومی البرز را قابل پیش‌بینی است.

هراتی با اشاره به اینکه؛ ایمان دارم کتابداران و کارکنان اداره‌کل از توانمندی و تخصص بسیار بالایی برخوردارند، تصریح کرد: باید با خودباوری، تلاش، اندیشه و خلاقیت و تعامل با همکاران و دستگاه‌های فرهنگی، زمینه‌ساز اعتلای بیش از پیش جایگاه کتاب و کتابخوانی در جامعه باشیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با تاکید بر اینکه از تفکر خلاقانه و طرح‌های مبتکرانه همکاران خانواده بزرگ کتابخانه‌های عمومی استان حمایت خواهیم کرد، خاطرنشان شد: با استفاده بهینه از منابع موجود، در جهت رفع موانع و ادامه حرکت پرشتاب در مسیر پیشرفت کتابخانه‌های عمومی گام بر می‌داریم.

لازم به ذکر است مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این جلسه از زحمات بی‌دریغ و ارزشمند مجید لکی سهلوانی، کارشناس سابق روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تقدیر به عمل آورد و توفیقات روزافزون را برای وی از ایزد منان خواستار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]