متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


مدیر امور شعب بانک ملی استان البرز بیان داشت؛ آمادگی بانک ملی جهت حمایت از توسعه فضای کتاب و کتابخوانی مدیر امور شعب بانک ملی استان البرز در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی البرز از آمادگی بانک ملی جهت حمایت از توسعه فضای کتاب و کتابخوانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در دیدار با موسی اسلامیان، مدیرامور شعب بانک ملی البرز در مورد افزایش همکاری‌ها و مشارکت‌ها جهت اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
احمدعلی هراتی، در این دیدار با اشاره به فعالیت‌های ترویجی این اداره‌کل در حوزه کتابخوانی بیان داشت: همواره به دنبال توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین عموم جامعه و جلب نظر و حمایت بیش از پیش مسئولین و مدیران دستگاه‌ها به این مقوله مهم هستیم.
هراتی به نیاز استان برای رشد فضاهای کتابخانه‌ای در این بخش اشاره کرد و گفت: امروزه بسیاری از خیّرین در امر ساخت مدارس، بیمارستان‌ها و سایر مراکز عملکردهای خوبی دارند و امیدواریم با حضور پررنگ خیّرین در عرصه کتابخوانی و کتابخانه‌سازی شاهد توسعه بیش از پیش خدمات‌رسانی کتابخانه‌ها برای علاقه‌مندان به این حوزه باشیم.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با تاکید بر اهمیت هم‌افزایی همه ارگان‌ها و ادارات در توسعه فضای کتاب و کتابخوانی، به فعالیت‌های عام المنفعه و خیرخواهانه بانک ملی در عرصه‌های گوناگون عمران، آبادانی و توسعه فضاهای آموزشی کشور اشاره کرد و خواستار ورود دستگاه‌های اقتصادی به ویژه بانک‌ها در امر تجهیز کتابخانه‌ها و راه اندازی کتابخانه‌های جدید در مناطق محروم و فاقد کتابخانه شد.
مدیر امور شعب بانک ملی استان البرز نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی در امر کتابخوانی، از آمادگی بانک ملی جهت راه‌اندازی و ساخت کتابخانه‌های جدید در استان خبر داد.
اسلامیان اظهار داشت: بانک ملی ایران تلاش کرده به سهم خود در محرومیت زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته نقش مؤثری ایفا کند و خود را از مردم و برای مردم می‌داند.
وی در ادامه تاکید کرد: دیدگاه ما همواره بر همراهی و تعامل است و باور داریم صرف منابع در راستای افزایش دانش فرزندان این مرز و بوم سرمایه‌گذاری است که در آینده نه چندان دور عموم جامعه از آن سود خواهند برد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]