متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبهمدیریت شعب بانک تجارت استان البرز؛ به عنوان یکی از حامیان دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام آمادگی کرد مدیریت شعب بانک تجارت استان البرز،به عنوان یکی از حامیان دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام آمادگی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با حسین پارساتبار، مدیریت شعب بانک تجارت استان البرز دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که با هدف جلب مشارکت بانک تجارت در راستای حمایت از دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت، هراتی از همکاری صمیمانه و تعامل سازنده مدیریت شعب این بانک در حمایت مالی از این جشنواره و همچنین مشارکت فعال کارکنان آن در بخش مسابقه جشنواره تقدیر کرد و افزود: نگاه متعالی و فرهنگ‌دوست مسئولین استانی همواره موجب دلگرمی مجموعه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان بوده و این مشارکت بابرکت، علاوه بر کمک به ترویج فرهنگ کتابخوانی، قدمی ماندگار در حمایت از گسترش فرهنگ و سبک و سیره رضوی نیز در جامعه خواهد بود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در ادامه با بیان اینکه کتاب امانت‌دار عقلانیت و خردورزی است تصریح کرد: 
پیشرفت هر جامعه‌ای مرهون توجه نخبگان آن جامعه به مسئله فرهنگ است و هرچه فرهنگ کتابخوانی در جامعه همه‌گیر شود، عوایدش برای کل جامعه سودآور خواهد بود. 

حسین پارساتبار نیز در این دیدار با اشاره به شرایط کنونی جامعه اظهار داشت: امروزه با تغییراتی در کسب و کار، مروادات و عادت‌های رفتاری مردم مواجه هستیم و به نظر می‌رسد شیوع ویروس کرونا با همه تلخی‌هایش برکاتی نیز به همراه داشته که از آن جمله می‌توان به افزایش زمان‌های خالی جهت کتابخوانی نام برد.

وی با بیان ضرورت توجه به مقوله کتاب و کتابخوانی، از آمادگی مجموعه شعب بانک تجارت جهت مشارکت و حمایت از دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و افزود: سه سالی است که ما افتخار حمایت از این جشنواره را داریم و در مسیر ارتقاء سطح فرهنگی جامعه و جذب مخاطبین بیشتر به سوی کتاب آماده هرنوع همکاری هستیم، چراکه هراندازه سطح دانش و آگاهی شهروندان افزایش یابد برای همگان مفید خواهد بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]