متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبهبه مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار شد: کارگاه آموزشی «آمادگی در برابر زلزله» در کتابخانه عمومی علامه امینی کارگاه آموزشی «آمادگی در برابر زلزله» به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در کتابخانه عمومی علامه امینی فردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، به همت سپیده ماًقنتی، مسئول کتابخانه عمومی علامه امینی شهرستان فردیس کارگاه آموزشی «آمادگی در برابر زلزله» با حضور اعضاء کتابخانه و مربیان هلال احمر برگزار شد.

مسئول کتابخانه علامه امینی فردیس با بیان این مطلب افزود: اباذر نعمتی مربی آموزشی هلال احمر در این جلسه به بیان اقدامات لازم در قبل از زلزله، حین زلزله و بعد از زلزله پرداخت و شیوه‌های کاهش آسیب‌های ناشی از زلزله را برای اعضا حاضر تشریح کرد.

ماًقنتی، با اشاره به اینکه در این کارگاه دو کتاب با عنوان‌های  «دانستی‌هایی درباره زلزله، سیل و آتش سوزی» و  «کتاب زلزله» به اعضا معرفی گردید، هدف از برگزاری این نشست را بالا بردن آگاهی اعضا درباره زلزله عنوان کرد و گفت: امیدواریم این دوره، بتواند قدم مثبتی در راستای آموزش شیوه‌های درست و اصولی برخورد با حوادث طبیعی نظیر زلزله به اعضای کتابخانه باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]