متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی: نشست تخصصي كتاب‌خوان امدادگران اشتهاردي برگزار شد امدادگران اشتهاردي در نشست تخصصي كتاب‌خوان كتابخانه عمومی استاد محمدي به معرفي كتاب‌هايي با موضوع امداد و نجات پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، زينب بيگم عظيمي، مسئول كتابخانه عمومی استاد محمدي اشتهاردي با اعلام اين خبر گفت: در اين نشست تخصصي ۶ نفر از امدادگران كتاب‌هاي خود با عناوين آشنايي با امنيت فردي و كمك‌هاي اوليه، مخاطرات انسان امداد و نجات، زلزله اقدامات قبل و حين و سيستم‌هاي اعلام حريق را معرفي كردند.

وی در ادامه افزود: در اين نشست تخصصي محمد قلي‌زاده مدرس و معاون هلال احمر شهرستان اشتهارد به بيان خلاصه‌اي از تاريخچه هلال احمر در ايران و جهان پرداخت و سپس امدادگران كتاب‌هاي مورد نظر خود را به حاضرين معرفي كردند.

عظيمي افزود: حاضرين در نشست كه شامل اعضاي كتابخانه و امداگران بودند با مهارت‌هاي امداد و نجات و كتاب‌هايي با اين موضوع آشنا شدند و ضمن اینکه قرار شد از ميان اعضاي كتابخانه نيز علاقمندان به موضوعات امداد و نجات به عضويت هلال احمر شهرستان در بيايند مقرر شد تعدادي از امدادگران نيز به عضويت كتابخانه استاد محمدي درآیند..

معاون هلال احمر با درخواست برگزاری مستمر این نشست‌ها، ۲۰ عنوان كتاب در طي اين نشست به كتابخانه استاد محمدي اشتهاردي با موضوع امداد و نجات اهدا كرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]