متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبههمزمان با فاز نخست بازگشایی کتابخانه های عمومی استان صورت پذیرفت؛ بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از تعدادی کتابخانه شهرستان کرج مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی کاظم قاسمی، معاون امور کتابخانه ها و حسین ذکریاپور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرج از تعدادی کتابخانه عمومی این شهرستان بازدید و با کتابداران دیدار و گفتگو کردند.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی کاظم قاسمی، معاون امور کتابخانه ها و حسین ذکریاپور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرج از تعدادی کتابخانه عمومی این شهرستان بازدید و با کتابداران دیدار و گفتگو کردند.


در فاز نخست بازگشایی کتابخانه‌ها با توجه به حضور نداشتن اعضا و مراجعان و به منظور بهره گیری مناسب از زمان، کتابداران اقدام به اصلاح ثبت و ساماندهی و ورود اطلاعات منابع در سامانه مدیریت کتابخانه ها، تکمیل پروفایل کتابخانه در سامانه مدیریت کتابخانه ها، شاداب سازی و سامان دهی فضای داخلی کتابخانه ، تعویض بارکدها و برچسب های مخدوش ، منظم کردن رده های کتب موجود در قفسه ها، اصلاح داده ها از جمله رده های نادرست، فاقد بخش و... و همچنین آماده سازی فضا و محیط کتابخانه برای حضور و خدمات رسانی به اعضاء مطابق با دستورالعمل ارسالی خواهند کرد.

در این مرحله که از ۲۹ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، کتابخانه‌ها در یک نوبت کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر بدون حضور اعضاء و با هدف انجام امور کتابخانه ای و ارائه خدمات بازگشایی می شوند و کتابداران به صورت یک روز در میان در کتابخانه حضور خواهند یافت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]