متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


با مشاركت ادارات آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی اشتهارد؛ جمع‌خواني كتاب ویژه نوسوادان در كتابخانه عمومی ملاصدرا برگزار شد با حضور روساي ادارات آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامي اشتهارد، مادران نوسواد در كتابخانه عمومی ملاصدرا به جمع‌خواني كتاب پرداختند.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل كتابخانه‌هاي عمومي استان البرز، مادران نوسواد اشتهاردي در هفته نهضت سواد آموزي با حضور در كتابخانه عمومی ملاصدراي اشتهارد به جمع‌خواني كتاب پرداختند.

راحله نمكي، مسئول كتابخانه عمومی ملاصدراي اشتهارد با اعلام اين خبر گفت: اين نشست صميمي به مناسبت سالروز تاسيس نهضت سوادآموزي و با حضور بيش از 40 تن از مادران نوسواد برگزار شد و حاضرين به جمع خواني كتاب پرداختند.

وی ادامه داد : شاه بختي رييس اداره آموزش و پرورش به لزوم تعامل بین كتابخانه‌ها و نهادها و ادارات آموزشي و پرورشي اشاره داشت و خواستار حضور پررنگ نوسوادان در كتابخانه و استفاده از منابع كتابخانه‌اي شد.

نمکی با بیان اینکه در اين نشست چهار نفر از مادران منتخب كه تازه سواد خواندن و نوشتن آموخته بودند به قرائت كتاب پرداختند که مورد تشويق حاضرين قرارگرفتند، افزود: مادران نوسواد از بخش‌های مختلف كتابخانه بازديد به عمل آورده و به عضويت كتابخانه در آمدند و در پايان مراسم به رسم يادبود لوح تقدير و نيز هدايايي به ارائه دهندگان كتاب تقديم شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]