متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


همزمان با مراسم تشییع و تدفین شهدای ترور برگزار شد؛ برپایی یادمان سردار آسمانی با دستان پرمهر اعضای کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع) اعضای کودک کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع) با همراهی مادرنشان، در کارگاه کاردستی امروز، یادمان سردار آسمانی را برپا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با مراسم تشییع و تدفین پیکرهای پاک شهدای آسمانی، کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع) نظرآباد با مشارکت فعال اعضای کودک کتابخانه و مادرانشان، در کارگاه کاردستی امروز، یادمان کوچکی با دستان پرمهر و دل‌های عاشق برپا کرد.

سمیه رستمی، کتابدار بخش کودک این کتابخانه اظهار داشت: کارگاه کاردستی امروز حال و هوای دیگری داشت و والدین، با همه عشق و ارادت خود به سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دوست داشتند، شخصیت بزرگ این قهرمان ملی را در ذهن  کودکان خود حک کرده و با نصب قاب عکس این شهید والا در اتاق فرزندانشان، یاد و خاطره این شهید را برای همیشه زنده نگه دارند.

وی در ادامه بیان داشت: در بخش دیگری از مراسم نیز از والدین خواسته شده بود که احساس خود را از شنیدن خبر شهادت سردار دل‌ها بنویسند که در پایان برنامه، هر کدام از والدین نوشته‌های سراسر اندوه و حسرت خود را برای جمع حاضر قرائت کردند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]