متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


با توجه به فراهم نبودن شرایط افتتاح در این ایام؛ افتتاح کتابخانه عمومی شهید نیک‌دهقان روستای لشکرآباد به زمان دیگری موکول شد با توجه به فراهم نبودن شرایط افتتاح در این ایام، کتابخانه عمومی شهید نیک‌دهقان روستای لشکرآباد که قرار بود دوشنبه ۲۷ مردادماه به بهره برداری برسد، به زمان دیگری موکول شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با توجه به فراهم نبودن شرایط افتتاح در این ایام، مراسم افتتاح کتابخانه عمومی شهید نیک‌دهقان روستای لشکرآباد، به زمان دیگری موکول شد که متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است ساختمان این کتابخانه با متراژ بالغ بر ۲۲۵ مترمربع بوده که توسط هیأت امنای مسجد جامع روستای لشکرآباد به صورت حق انتفاع در اختیار اداره کل کتابخانه‌ها قرار گرفته و این فضا با همکاری بسیج سازندگی استان، دهیاری و شورای اسلامی روستا تکمیل، تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.
روستای لشکرآباد با جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر یکی از روستاهای بزرگ استان است که تاکنون فاقد هرگونه فضای فرهنگی بوده و راه‌اندازی این کتابخانه به عنوان اولین مرکز فرهنگی این روستا، علاوه بر روستای لشکرآباد، به روستاهای مجاور نیز ارائه خدمات فرهنگی خواهد داشت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]