متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


در دیدار مسئولان بانک پاسارگاد با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز مطرح شد؛ آینده‌نگری برای پیشرفت کشور با توسعه فرهنگ کتابخوانی در دیدار مسئولان بانک پاسارگاد با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز زمینه های مشترک همکاری در راستای توسعه فضای کتاب و کتابخوانی در البرز بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در دیدار با مسئولان بانک پاسارگاد ضمن تقدیر از خدمات شایسته بانک پاسارگاد در عرصه آبادانی و پیشرفت کشور بیان داشت: بانک پاسارگاد به عنوان یک خیّر کتابخانه‌ساز در جهت گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و احداث کتابخانه‌های عمومی در سطح کشور گام‌های خوبی برداشته است.
هراتی افزود: امروزه کتابخوانی به یک دغدغه همگانی تبدیل شده و هر شخص و سازمانی خود را در قبال گسترش و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مسئول می‌داند و این نقطه عطفی در مسیر توسعه و پیشرفت فرهنگی کشور است.
فیروزبخش، یکی از مسولان بانک پاسارگاد نیز در این دیدار به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک اشاره کرد و گفت: مشارکت در توسعه فضاهای کتابخانه‌ای و گسترش فرهنگ کتابخوانی موجب ارتقای دانایی عموم جامعه شده و جزو کارهای عام المنفعه می باشد.
وی ادامه داد: بانک پاسارگاد با آینده نگری، خود را در قبال آینده فرزندان این کشور مسئول می‌داند و تلاش دارد با قدم گذاشتن در مسیر رشد و توسعه کتاب و کتابخوانی، تسهیلات مناسبی را برای مخاطبان کتابخانه‌های عمومی فراهم آورد.
این مقام مسئول با بیان اینکه این بانک تاکنون چندین کتابخانه در سطح کشور احداث کرده است اظهار داشت: قدم گذاشتن در مسیر رشد و توسعه کتابخوانی در واقع آینده گری برای توسعه کشور است و امیدواریم با ایجاد تسهیلات مناسب آموزشی و علمی برای فرزندان ایران زمین شاهد تحوّل در کیفیت زندگی، ارتقای فرهنگ اجتماعی و در نهایت پیشرفت کشور باشیم.
در خاتمه نیز تیم کارشناسی بانک پاسارگاد از 4 قطعه زمین پیشنهادی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی جهت احداث کتابخانه بازدید کردند و مقرر شد پس از بررسی‌های انجام شده یکی از زمین‌ها جهت احداث کتابخانه معرفی گردد.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]