اخبار شهرستان‌ها
1401/5/20 پنجشنبه
به منظور توسعه همکاری‌ها انجام شد؛
دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با فرماندار اشتهارد
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز به‌ منظور توسعه همکاری ها با فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، علی معدنی‌پور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی به ‌منظور توسعه همکاری ها، با ابراهیم کردلو، فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار کاظم قاسمی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها و امین نجف‌پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشتهارد مدیرکل کتابخانه های عمومی را همراهی کردند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با بیان این که شهرستان اشتهارد به لحاظ شاخص های کتابخانه ای از وضعیت مطلوبی در سطح استان برخوردار است بیان داشت: با توجه به نبود کتابخانه روستایی در این شهرستان، اداره کل کتابخانه‌های عمومی این  آمادگی را دارد تا درصورت واگذاری حق انتفاع ساختمان در روستاهای پرجمعیت فاقد کتابخانه نسبت به تجهیز و راه‌اندازی کتابخانه اقدام نماید.

در ادامه فرماندار شهرستان اشتهارد ضمن تاکید بر نقش به سزای کتابخانه‌های عمومی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بیان داشت: ضروری است شهرداری های شهرستان نسبت پرداخت به موقع سهم قانونی نیم درصد اقدام نمایند.

رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی با تقدیر از فعالیت‌ها و تلاش های بی شائبه کتابداران در سطح شهرستان گفت: دسترسی همه شهروندان در سطح شهرستان مورد تاکید است و انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان از راه‌اندازی کتابخانه سیار حمایت می کند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.