اخبار شهرستان‌ها
1399/12/24 یکشنبه
با حضور سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان؛
سرپرستان ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های چهارباغ و اشتهارد معارفه شدند
با حضور هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، مراسم معارفه سرپرستان ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان چهارباغ و اشتهارد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، مراسم معارفه سرپرستان ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان چهارباغ و اشتهارد با حضور هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان، معاونین و حراست برگزار و طی آن، رویا عظیمی، به عنوان سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان چهارباغ و امین نجف‌پور به عنوان سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد منصوب شد.

هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های رویا عظیمی، رئیس سابق اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشتهارد، بیان داشت:  شهرستان اشتهارد در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و ترویج کتابخوانی تاکنون عملکرد خوبی داشته است که امیدواریم حضور آقای نجف پور نیز در این شهرستان، ضمن استمرار مسیر پیشرو، موجب خیرات و برکات خوبی در این عرصه گردد.


سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز خاطر نشان کرد: شهرستان چهارباغ نیز یک شهرستان نوپا است و نیازمند همت مضاعف و جهادگونه برای رسیدن به پیشرفت و توسعه است.


وی با اشاره به افتتاح کتابخانه عمومی استاد شهریار چهارباغ به عنوان چهارمین کتابخانه این شهرستان اظهار داشت: این کتابخانه تنها مرکز فرهنگی منطقه مهدی‌آباد است که انتظار می‌رود توجه ویژه و محوری به این کتابخانه و برنامه ریزی هدفمند در جهت تبدیل شدن آن به عنوان قطب فرهنگی و تعاملات اجتماعی منطقه مهدی‌آباد، جزو اولویت‌ها قرار گیرد.

در پایان مراسم، با اهدای لوح سپاس حکم جدید رویا عظیمی  و امین نجف‌پور اعطاء شد.


 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.