به همت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز؛ مسابقه عکاسی «تهدید کرونا، فرصت کتابخوانی» برگزار می شود اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با هدف ترویج کتابخوانی در بین اعضای خانواده، مسابقه عکاسی «تهدید کرونا، فرصت کتابخوانی» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با ایام تعطیلی کتابخانه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی سراسر کشور و با توجه به تاکید ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر ماندن در خانه و پرهیز از مسافرت، اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی، ترویج مطالعه کتاب‌ و غنی سازی اوقات فراغت مسابقه عکاسی«تهدید کرونا، فرصت کتابخوانی» را در بستر فضای مجازی برگزار می‌کند.

این مسابقه فرصتی است تا با رجوع به کتاب‌هایی که در منزل داریم و شاید مدتی از آن‌ها غافل بودیم، علاوه بر احیای فضای مطالعه در منزل، بتوانیم لحظات شیرین کتابخوانی خود و سایر اعضای خانواده را ثبت کنیم. شایسته است با استفاده بهینه از تبدیل تهدید ویروس کرونا به بهره‌مندی‌ از فرصت طلایی در کنار هم بودن، لذت کتابخوانی و تجربه حال خوش خوانـدن را باهم به اشتراک بگذاریم.

گفتنی است، این مسابقه محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در مسابقه، تصاویر مربوط به کتابخوانی خود و افراد خانواده را به صورت فردی و یا جمعی به همراه مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی، شهر و شماره تماس) از طریق یکی از پیام‌‍رسان‌های واتس اپ، بلـه و سـروش به شماره 09307677198 و یا شناسه اینستاگرام alborz_pl@ ارسال کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 68