با صدور پیامی صورت گرفت؛ تسلیت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پی درگذشت مادر شهیدان داود و محمدحسین فهمیده مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، با صدور پیامی، درگذشت مادر شهیدان داود و محمدحسین فهمیده را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پیامی درگذشت مادر مکرّمه شهیدان داود و محمدحسین فهمیده را تسلیت گفت.


متن پیام به شرح زیر است:

 

انالله و اناالیه راجعون

مکتب ایثار و شهادت مرهون اقتدار مادرانی است که با جهاد فاطمی در تربیت فرزندانی انقلابی و ولایتمدار کوشیده‌اند و شکوه صبوری و شکیبایی‌شان،  پرچم پرافتخار استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را باصلابت در اهتزاز نگه داشته است.

اینجانب با نهایت تاسف و تاثر درگذشت بانوی مکرمه و مومنه «فاطمه کریمی»، مادر معزز شهیدان والامقام، داود و محمدحسین فهمیده را به خانواده محترم تسلیت عرض کرده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علوّ درجات و برای سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت دارم.

امید ‌که به فضل الهی، در جوار فرزندان شهیدشان قرین رحمت واسعه گردند.


احمدعلی هراتی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرزگفتنی است شهید محمد حسین فهمیده متولد 1346 نوجوان 13 ساله‌ای بود که در جنگ تحمیلی درست 5 روز پی از آغاز جنگ همراه رزمندگان بسیجی به خرمشهر رفت و سرانجام در 8 آبان سال 59 در محله کوت شیخ خرمشهر در حالی که نارنجک به بدنش بسته بود به سمت تانک‌های دشمن رفت و به شهادت رسید و شهید داود فهمیده نیز متولد 1341 در سال 62 در عملیات والفجر 2 در منطقه حاج عمران بر اثر اصابت ترکش به در جه رفیع شهادت نائل آمد
.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 16