در پی فراخوان نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجام شد؛ اهدای بیش از 5000 نسخه کتاب از سوی البرزی‌ها برای احیای کتابخانه عمومی تفکر شهریار مردم کتاب‌دوست البرزی با هدف مشارکت در بازسازی کتابخانه عمومی تفکر شهریار بیش از 5000 نسخه کتاب اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز،، در پی فراخوان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور جهت بازسازی کتابخانه عمومی تفکر شهر باغستان از توابع شهرستان شهریار، که در اغتشاشات آبان ۹۸ سال جاری توسط آشوبگران به آتش کشیده شد، مردم کتابدوست استان البرز در با حضور در کتابخانه‌های عمومی این استان بیش از 5 هزار نسخه کتاب برای بازسازی و راه اندازی مجدد این کتابخانه اهدا کردند.

کتاب‌های اهدا شده با موضوعات مختلف و برای تمامی گروه‌های سنی بوده که پس از تجمیع، و بسته‌بندی،  به اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران ارسال شد.

گفتنی است، علاقه‌مندان همچنان می‌توانند برای کمک به بازسازی کتابخانه تفکر در حوزه‌های عمرانی، جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی، تأمین تجهیزات اعم از قفسه، میز و صندلی با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی و یا واریز کمک های نقدی به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۵۸۲۱۷۸۶ به نام انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهریار، نزد بانک تجارت، در این اقدام خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 46