امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ: کتابخانه‌های عمومی در تقویت باورهای دینی و ملی کودکان و نوجوانان اثرگذارند. حجت الاسلام والمسلمین مختاری در دیدار سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ بر اجرای برنامه‌های فرهنگی در راستای تقویت باورهای دینی و ملی در نوجوانان، جوانان و کودکان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین مختاری، امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ در دیدار با داود اسدی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان بر اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در حوزه کتاب و کتابخوانی در راستای تقویت باورهای انقلابی و اسلامی در میان کودکان، نوجوانان و جوانان تاکید کرد.

امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خاطر نشان کرد: بنده اخبار فعالیت‌های همکاران عزیز کتابدار در کتابخانه‌های عمومی را با دقت رصد میکنم و خوشبختانه، برنامه‌های اجرا شده در بخش فرهنگی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را  قابل تقدیر می‌دانم.

حجت الاسلام والمسلمین مختاری ادامه داد: وقتی در حوزه رفتاری مردم کار می‌کنیم باید خیلی مراقب باشیم چراکه رفتار به پشتوانه باور درست، اصلاح شده و تعمیق پیدا می‌کند و بر همین اساس، کتابخانه‌های عمومی چون با ذهن کودکان و نوجوانان سروکار دارند مسئولیت سنگینی را در تقویت باورهای ملی و دینی  این گروه به عهده دارند.

رییس شورای فرهنگ عمومی ساوجبلاغ تاکید کرد: توجه به مناطق کم‌تر برخوردار، در بهره‌گیری از برنامه‌های فرهنگی و تهیه خوراک فکری متناسب با نیاز مخاطبین آن مستلزم توجه ویژه به کتابخانه‌های عمومی به عنوان تنها مرکز فرهنگی فعال در این مناطق است و ما نیز به سهم خود در حمایت از کتابخانه‌ها از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 48