در کتابخانه شهدای کردان ساوجبلاغ صورت گرفت: روایت های عاشقانه از زبان عاشقان امام(ره) حاج محمد سمایی از دلاورمردان نسل اول انقلاب در کتابخانه عمومی شهدای کردان ساوجبلاغ در کنار نسل جدید به تشریح روزهای عشق و ایثار پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز ، الهه جنانی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای کردان با بیان اینکه نسل جدید انقلاب پای صحبت‌های عاشقانه حاج محمد سمایی از دلاورمردان نسل اول انقلاب نشستند و با فداکاری‌ها و جانفشانی‌های آن زمان آشنا شدند، گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان یکی از رسالت‌های آگاهی بخش کتابخانه‌های عمومی است.

وی ادامه داد: در برنامه‌ای که برای دختران دوره سنی 18 تا 21 سال برگزار کردیم با دعوت از یکی از جانبازان دوره دفاع مقدس حاج محمد سمایی به روایت جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس پرداخته شد که تاثیر بسزایی در شرکت کنندگان داشت.

جنانی گفت: بررسی میزان امانت‌های اعضاء در بخش دفاع مقدس نشان دهنده جذابیت بالای حوزه دفاع مقدس در میان جوانان و نوجوانان است که در تربیت نسل‌های جدید بسیار موثر خواهد بود.

مسئول کتابخانه عمومی شهدای کردان گفت: نشست‌های کتاب‌خوان، جمع‌خوانی کتاب و حلقه‌های مطالعاتی در برنامه‌های هفتگی و ماهانه کتابخانه قرار دارد که برای اجرای موفق آنان از هفته‌های قبل برنامه ریزیلازم صورت می‌پذیرد.

گفتنی است کتابخانه عمومی شهدای کردان تنها کتابخانه عمومی در بخش کوهسار است که به مردم فهیم این بخش خدمات کتابخانه ای خود را در فضایی زیبا و جذاب ارائه می دهد و خانواده های محترم می توانند نسبت به عضویت خود و فرزندانشان در این کتابخانه اقدام کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 144