با حضور مسئول كتابخانه عمومی شهيد ثالث صورت گرفت؛ از سرگیری دوباره دوستی‌های دانش آموزان شهر جديد هشتگرد با يار مهربان همزمان با روزهای آغازین بازگشایی مدارس، مسئول کتابخانه عمومی شهید ثالث به تبلیغ کتابخوانی در بین دانش‌آموزان پرداخت.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل كتابخانه‌هاي عمومي استان البرز، رقيه اميد نسب، مسئول كتابخانه عمومی شهيد ثالث با حضور در مدارس شهر جديد هشتگرد و در گفتگو با دانش‌آموزان در آستانه آغاز سال تحصيلي، آنان را به حضور در كتابخانه‌هاي عمومي تشويق و تعدادی کتاب نیز معرفي كرد.

مسئول كتابخانه عمومی شهيد ثالث شهر جديد هشتگرد درباره اين حضور گفت: آغاز دوباره سال تحصيلي هميشه با نشاط و شادماني در ميان دانش آموزان همراه است و فرصت مغتنمی برای حضور فعالانه دانش‌آموزان در فضای کتاب و کتابخوانی است.

 اميد نسب در ادامه گفت: در اين ديدار هم شرايط عضويت در كتابخانه براي دانش اموزان تشريح شد و هم چند كتاب مفيد براي گروه سنی نوجوان معرفی و به اشتراک گذاشته شد تا انگیزه مضاعفی را برای حضور دانش‌آموزان در کتابخانه فراهم آورد.

وي در ادامه گفت: كتابخانه ما در نزديكي ميدان شهرداري و در مجاورت مسجد جامع شهر جديد هشتگرد قرار دارد و خدا را شكر داراي رونق و پويايي لازم در اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و كتابخواني است و آغاز مهرماه اين فضا، با حضور دانش‌آموزان رنگ و بوی دیگری می‌گیرد.

 [PageVisit]