به همت کتابخانه عمومی امام جواد(ع) صورت پذیرفت؛ اجرای طرح‌هایی خلاق برای ایجاد فضایی دل‌انگیز کتابخانه عمومی امام جواد(ع) نظرآباد با مشارکت فعال اعضا، فضای دل‌انگیزی را در کتابخانه اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، کتابخانه عمومی امام جواد(ع) با مشارکت و همکاری اعضای نوجوان و جوان کتابخانه طرح‌های خلاقانه‌ای را برای شاداب‌سازی فضای کتابخانه‌ای اجرا کرد.

در این فعالیت‌ها که با خلاقیت صغری سرفلاح، مسئول کتابخانه و اعضای همراه وی صورت گرفت، بخش‌های کودک، نوجوان و فضای داخلی کتابخانه با ساخت کاردستی‌های جذاب و طرح‌های ویژه زیباسازی شد.

صغری سرفلاح، مسئول کتابخانه امام جواد(ع) در این باره گفت: همراه کردن اعضا در فعالیت‌ها و برنامه‌های کتابخانه و توجه به پیشنهادات آنها، موجب تعمیق ارتباط بین کتابدار و عضو می‌گردد.

وی تاکید کرد بهره‌گیری از نظرات مراجعین بی‌تردید در علاقه‌مندی اعضا و اعتماد آن‌ها به کتابخانه تاثیر بسزایی دارد و مخاطبان از این فضا استقبال بیشتری دارند.

مسئول کتابخانه عمومی امام جواد(ع) با بیان اینکه کتابخانه‌ها می‌کوشند جوی صمیمی، دوستانه و آرام برای پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی مراجعین ایجاد کنند تاکید کرد: با همه توان تلاش داریم با اجرای برنامه‌های فرهنگی در ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد علاقه به کتابخوانی در بین مخاطبان و عموم مردم نقش اثرگذار و ماندگاری را ایفا کنیم.

 [PageVisit]